Asiakas on pal­ve­lu­muo­toi­lun kes­kiös­sä – me­nes­ty­vä yritys suun­nit­te­lee pal­ve­lun­sa prii­mak­si park­ki­pai­kal­ta verk­ko­si­vuil­le

Seinäjoki
Asiakkaistaan kiinnostunut yritys seuraa saamaansa palautetta ja kehittää toimintaansa sen pohjalta.
Asiakkaistaan kiinnostunut yritys seuraa saamaansa palautetta ja kehittää toimintaansa sen pohjalta.

Ihminen asioi päivittäin esimerkiksi marketissa, terveyskeskuksessa, pankissa, kaupungintalolla, urheilustadionilla, koulussa tai korjaamolla – kuka missäkin. Lista on loputon.

Asiakkaana nautimme yrityksen tai organisaation palvelusta. Sen perusteella meille syntyy asiakaskokemus. Kokemus voi olla hyvä tai huono tai neutraali, riippuen yrityksen palvelumuotoilusta.

Haluatko jatkaa lukemista?

Tilaa I-P Digi ensimmäiset 2 kk yhteensä 9,90 €

Ilmoita asiavirheestä