Antti katuu kaikkea pahaa, mitä teki lä­hei­sil­leen - "Olen on­nel­li­nen, että he ha­lua­vat vielä olla kans­sa­ni te­ke­mi­sis­sä"

Rikollisen elämäntavan taakseen jättänyt Antti tietää, että se toinen puoli elämästä on aina vain yhden pillerin tai ruiskun mitan päässä.
Rikollisen elämäntavan taakseen jättänyt Antti tietää, että se toinen puoli elämästä on aina vain yhden pillerin tai ruiskun mitan päässä.
Kuva: Jarno Pellinen

Pohjalainen Antti aloitti päihteiden käytön yläasteella, 13-vuotiaana tuli ensimmäiset alkoholikokeilut, pilvenpoltto alkoi 14-vuotiaana.

Antti kertoo ihailleensa vanhempia "jätkiä", jotka käyttivät huumeita. Hänen tavoitteensa oli tulla rikkaaksi mieheksi, joka käyttää huumeita, ja jolla on paljon ystäviä, valtaa ja naisia.

Haluatko jatkaa lukemista?

Tilaa I-P Digi ensimmäiset 2 kk yhteensä 9,90 €

Mainos
Ilkka-Pohjalaisen pelit

Pelaa Ilkka-Pohjalaisen digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä