Nau­tin­non puo­les­ta

Seksivälineet eivät ole vain seksiin: ne voivat lievittää kipua, tukea toimintarajoitteisia ja rauhoittaa autismikirjolla olevia.

Seksivälineet eivät ole vain seksiin: ne voivat lievittää kipua, tukea toimintarajoitteisia ja rauhoittaa autismikirjolla olevia.

Vaasa

Charlotta Ekmanille seksi ei ole tabu. Hän nostaa vulvan kuvilla koristellusta kangaskassistaan pöydälle kasan seksivälineitä, joita on luvannut esitellä.

– Koen, että minulla on ikään kuin velvollisuus puhua seksuaalisuudesta, koska se on minulle aika helppoa, hän sanoo asetellessaan välineitä pöydälle kuvattavaksi.

Syystarjous, Sinulle!

Ilkka-Pohjalainen Digin ensimmäiset _2 kk vain 9,90 €_

Rajaton lukuoikeus sovelluksessa ja verkkosivuilla Näköislehdet ja arkisto Podcastit, galleriat ja live-lähetykset Päivittäiset uutiset sähköpostiisi Pelit, koulutukset ja tilaajaedut
Ilmoita asiavirheestä